Дата: від до Скинути

Фольклорний колектив «Веснянка» НД с.Нижнів взяв участь у фестивалі «Живе Різдво»

Свято – Різдво Христове має давню історію з унікальними традиціями та звичаями. Це свято об'єднує навколо усю родину. Так, фестиваль «Живе Різдво», який відбувся 09 січня 2022 року в м. Коломия, об’єднав велику родину Покуття.

11:55 10.01.2022

Як запобігти харчовим отруєнням під час святкування Різдва Христового

В Україні та на Прикарпатті триває цикл довгоочікуваних різдвяних свят. На свята ми готуємо велику кількість різноманітних страв, і, безперечно, зростають ризики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, особливо серед дітей.

16:21 05.01.2022

Книжково-ілюстративна виставка-історія «Степан Бандера – символ нескореної України»

В перші дні Нового року ми  вшановуємо українського героя й провідника Степана Бандеру, який своїм життям довів, що боротися за Україну потрібно постійно, щодня і своїм життям доказав, що він є великим українцем. Він боровся за незалежність своєї держави, ведучи справедливу визвольну боротьбу в ім’я вільної України. Протягом 30 років був активним учасником та провідником визвольного руху, основоположником низки політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад.

10:00 01.01.2022

1 січня – 113-та річниця з дня народження Степана Бандери

Степан Бандера (1 січня 1909, Старий Угринів, Івано-Франківська область — 15 жовтня 1959, Мюнхен, ФРН) — український політичний діяч, один з чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б.

08:00 01.01.2022