Проведено щотижневу робочу нараду

У понеділок, 14 лютого, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:24 14.02.2022

Постійна комісія міської ради розглянула земельні питання

У п’ятницю, 11 лютого, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк). У її роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

14:31 11.02.2022

Обговорено плани роботи відділів виконавчого комітету міської ради на перше півріччя 2022 року

У п’ятницю, 11 лютого, міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра провели проговори з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

13:58 11.02.2022

Світлана Онищук: Необхідно активізувати роз’яснювальну роботу щодо вакцинації, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати COVID-19

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук на нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій і районних рад, міськими,селищними та сільськими головами проаналізувала стан проведення вакцинальної кампанії та епідеміологічну ситуацію на Прикарпатті.

14:49 08.02.2022

Проведено засідання організаційного комітету

У понеділок, 7 лютого, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в територіальній громаді пам’ятних заходів до 33-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13:36 07.02.2022

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 7 лютого, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

13:29 07.02.2022

Постійна комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій розглянула бюджетні питання

У п’ятницю, 4 лютого, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда). У її роботі взяв участь міський голова Ігор Петрук.

13:28 07.02.2022