Дата: від до Скинути

Ситуація щодо поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19 та про запис в чергу на вакцинацію

Станом на 25.03.2021 року ситуація із поширенням гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19 в межах громади залишається вкрай складною.

16:25 25.03.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

У четвер, 25 березня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

15:23 25.03.2021

В Тлумацькій міській раді відбулася робоча зустріч з головами об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

У середу, 24 березня, у великій залі адмінбудинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулася робоча зустріч з головами ОСББ за участі представників міської ради та керівників комунальних підприємств.

17:12 24.03.2021

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

У вівторок, 23 березня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда). У засіданні комісії взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

11:52 24.03.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 22 березня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:36 23.03.2021