Відбулася п’ята сесія міської ради

Сьогодні, 11 березня, відбулася чергова п’ята сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії, окрім депутатів міської ради, була присутня депутат Івано-Франківської обласної ради Наталія Кава та запрошені начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

17:32 11.03.2021

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

У четвер, 11 березня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-екномічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда), яка розглянула питання, що виносились на порядок денний чергової п’ятої сесії Тлумацької міської ради. У засіданні комісії взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

17:05 11.03.2021

Вшановано пам’ять Кобзаря

День народження і день смерті великого Кобзаря стоять поряд 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями 47 років життя, яке стало славою і гордістю українського народу. 47 років слави і приниження, злетів і падінь, 47 років великої любові до України, до її історії, мови, культури.

14:17 09.03.2021

Ситуація щодо поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19 на контролі міської ради

У вівторок, 9 березня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського та першого заступника міського голови Василя Гнатюка.

14:09 09.03.2021

Книжково-ілюстративна виставка «Не вмирає душа наша, не вмирає воля…»

Є щось символічне у тому, що разом з першими кроками весни приходить до нас Тарас Григорович Шевченко, великий син українського народу. Ім'я Кобзаря давно вже стало символом духовного здоров'я народу, його краси і мужності. Широта, глибінь і височінь душі народної засяяла зі слів Шевченка. І слово це своєю людяністю і правдою близьке і рідне всім народам землі.

13:24 09.03.2021