Заборони  на території Івано-Франківської області з 25.02.2021 р.

Заборони на території Івано-Франківської області з 25.02.2021 р.

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

13:40 25.02.2021

Відбулась зустріч  з інвесторами

Відбулась зустріч з інвесторами

У середу, 24 лютого, відбулася зустріч міського голови Ігоря Петрука з керівництвом ТОВ «НК Прикарпаття», зокрема з його директором Андрієм Дольним.

15:32 24.02.2021

Проведено оргкомітет з підготовки до проведення «Пробігу слідами Галицької Трансверсальної залізниці  Ostbahn» пам’яті Романа Вірастюка

Проведено оргкомітет з підготовки до проведення «Пробігу слідами Галицької Трансверсальної залізниці Ostbahn» пам’яті Романа Вірастюка

У середу, 24 лютого, за участю міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення «Пробігу слідами Галицької Трансверсальної залізниці  Ostbahn» пам’яті Романа Вірастюка.

15:22 24.02.2021

Проведено нараду зі старостами міської громади

У вівторок, 23 лютого, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада зі старостами населених пунктів Тлумацької громади під головуванням міського голови Ігоря Петрука та його першого заступника Василя Гнатюка. У нараді також взяли участь керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

15:36 23.02.2021

ВК «Покуття-Прибилів» встановив історичне досягнення

Вже підходить до завершення черговий волейбольний сезон серед чоловічих команд Суперліги, який вже став історичним для Прикарпаття, адже вперше команда нашого краю посіла шосте місце в турнірній таблиці і вийшла в плей-офф змагань.

17:04 22.02.2021