Тлумацьке бюро правничої допомоги повідомляє

Чи є розмір і кадастровий номер земельної ділянки істотними умовами при переході права власності на житловий будинок?

"Право на земельну ділянку переходить у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок, будівлю або споруду. Чи є при цьому розмір і кадастровий номер такої ділянки істотними умовами договору, який передбачає набуття права власності на ці об’єкти"

14:05:57 07.09.2021

Як зняти арешт з успадкованого будинку

Більшість клієнтів, які звертаються до системи БПД за правовою допомогою, дізнаються про наявність заборони на відчуження майна вже під час оформлення спадщини, що створює перешкоди у її отриманні. Хоча особа своєчасно звернулася до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини, але під час вчинення нотаріальних дій виявилось, що на майно накладено арешт, тому нотаріус відмовляє у видачі Свідоцтва про прийняття спадщини.

10:55:09 13.08.2021

Яких тварин можна тримати вдома

Чи не у кожного з нас є домашній улюбленець. Однак, чи всіх тварин можна тримати у квартирі чи будинку? На це питання відповість фахівчиня Івано-Франіквського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Роксолана Пронич.

08:25:22 13.08.2021

Аліменти від держави: розмір і порядок призначення

Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, надається на дітей у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

08:05:49 12.08.2021

ПРАВО ОСОБИ НА ЗМІНУ ПРІЗВИЩА ПРИ РОЗІРВАННІ ШЛЮБУ

Статтею 113 Сімейного кодексу України передбачено, що особа, яка змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

10:15:54 26.07.2021