Дата: від до Скинути

Щотижнева робоча нарада з працівниками виконавчого комітету та комунальних установ

14 березня у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

11:52 14.03.2023

Розпочато роботу з відновлення вуличного освітлення в громаді

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, введенням військового стану та режиму світломаскування на території громади з лютого 2022 року було відключене вуличне освітлення. Восени розпочалася робота з його відновлення, але держава-агресор розпочала енергетичний терор проти України, у зв’язку з чим виникли проблеми з електропостачанням у всій країні – працювали графіки аварійних та стабілізаційних відключень, а кожен свідомий громадянин намагався максимально обмежити споживання електричної енергії.

11:05 14.03.2023

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

11:13 13.03.2023

Для потреб військовослужбовців Збройних Сил України відправлено чергову допомогу

В час російсько-української війни кожен українець має за велику честь  виконати своє основне завдання в тилу – підтримати та надати всю можливу допомогу нашим бійцям на передовій.

11:10 13.03.2023

Співпраця між Тлумацькою міською радою та благодійним фондом «Рокада» продовжується

12 березня благодійним фондом «Рокада» за сприяння керівництва Тлумацької міської ради була організована поїздка дітей внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Тлумацькій міській територіальній громаді, на циркову виставу «Вогні Києва» в м.Івано-Франківськ. Супровід здійснювала фасилітаторка БФ «Рокада» в Тлумацькій громаді Вікторія Пушка.

09:10 13.03.2023