У Тлумачі відбудеться волейбольний турнір

Під головуванням начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника 6 березня відбувся оргкомітет з організації та проведення волейбольного турніру серед дівчат 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради.

11:42 07.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

15:20 06.03.2023

Завершилася першість району з футзалу

У неділю, 5 березня, у спортивному залі м. Тлумача завершилася першість Івано-Франківського району з футзалу сезону 2022-2023 рр.. серед команд Тлумацької, Обертинської та Олешанської територіальних громад.

14:57 06.03.2023

Програма USAID DOBRE підписала меморандум про трирічну співпрацю із керівництвом Івано-Франківщини

Третього березня 2023 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) і керівники обласної військової адміністрації та обласної ради Івано-Франківщини підписали меморандум про співпрацю. Серед основних напрямів Програми DOBRE на 2022-2025 роки  - залучення громадськості до управління справами територіальних громад, підтримка місцевого економічного розвитку, відновлення та розвиток молодіжної роботи, підвищення рівня прозорості використання публічних коштів та громадський моніторинг бюджетних витрат, вдосконалення послуг місцевого самоврядування, грантова підтримка та допомога громадам у подоланні наслідків війни.

10:27 06.03.2023

Дружній та безпечний простір для молоді у місті Тлумачі

В Народному домі м. Тлумач завдяки реалізації проекту «Дружній та безпечний простір для молоді у місті Тлумачі» (проект реалізувався завдяки коштам благодійного фонду «Рокада» в рамках проекту агентства ООН) молодь та діти міста активно проводять час в інтерактивній  кімнаті для спортивно-розважальних занять – грають більярд та настільний  теніс.

09:47 03.03.2023