У Тлумачі попрощалися із загиблим захисником – Іваном Слободяном

Сьогодні, 11 березня, тлумачани зібралися в центрі міста та вийшли на вулиці Тлумача, щоб попрощатися із загиблим воїном Іваном Слободяном з села Гавриляк. Він мужньо боровся з російським агресором та поліг в бою за волю та незалежність України.

10:23 11.03.2023

Турнір з волейболу у Тлумачі

10 березня 2023 року в місті Тлумачі відбувся турнір з волейболу серед дівчат 8-11 класів ЗНЗ. У змаганнях взяли участь такі команди:

20:53 10.03.2023

«Наша ціль – повернути захоплені загарбниками українські території», - майбутній снайпер бригади «Лють»

Бійці новоствореної об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» після завершення етапів конкурсного відбору проходять навчання з домедичної медицини, вогневої та тактичної підготовки.

13:55 10.03.2023

Година поезії "Допоки Україна жива – звучать Шевченкові слова"

9 березня 2023 року виповнюється 209 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка - найвідомішого українського поета, письменника, художника, графіка та громадського діяча. Його поезія давно стала нетлінною і важливою частиною духовного єства українського народу. Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили й надії. У глибини майбутнього посилав він свої непорушні заповіти синам свого народу.

09:33 10.03.2023

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Гавриляк Іван Слободян

Чергова сумна звістка прийшла до нашого краю… В російсько-українській війні в бою під Бахмутом загинув наш земляк з села Гавриляк Іван Слободян. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

09:26 10.03.2023

Онлайн-конкурс читців з нагоди 209-ї річниці від дня народження  Тараса Шевченка

Онлайн-конкурс читців з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Уже 209-та весна ступає на землю від часу народження Тараса Григоровича Шевченка. Проходять Шевченківські дні. Ми вкотре звертаємося до поета, який став для України заповітною думою, її безсмертною піснею. То ж нехай вогонь його душі запалить у ваших серцях іскру віри, надії, любові до рідної землі, до свого народу. Шевченко для України – це не просто народний поет, геніальний митець, якого доля обдарувала багатьма талантами. Значення його слова для нас особливе. Всіх українців він гуртував, збирав докупи і єднав у один великий український народ.

13:40 09.03.2023

Шевченківські дні в бібліотеках громади

9 березня, коли весь український народ бореться з російськими окупантами, виповнюється 209 років від дня народження одного із символів української держави – поета, художника та громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

11:52 09.03.2023