Долатимемо виклики разом з Програмою DOBRE!

Наприкінці минулого тижня нашу громаду відвідала делегація керівного складу Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE): керівник Програми DOBRE Брайан Кемпл, заступник керівника Програми Максим Бурдавіцин та програмний спеціаліст Програми Олеся Хомин.

10:54 08.03.2023

Обстеження пасік в умовах воєнного стану

Інформуємо про спрощення процедури проведення обстеження пасік в умовах воєнного стану для тих пасічників, які не можуть особисто бути присутніми під час обстеження їх пасік, оскільки вони мобілізовані до лав Збройних Сил України.

10:27 08.03.2023

Благодійна допомога для КНП «Тлумацька центральна міська лікарня»

Вже більше року триває повномасштабне вторгнення росії в Україну і Тлумацька міська територіальна громада продовжує отримувати різноманітну допомогу, яку надають громадяни, соціально-активний  бізнес, благодійні фонди, волонтери, громадські організації та міжнародні партнери.

15:08 07.03.2023

Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 7 березня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:06 07.03.2023

«Хочу продовжити справу батька і якнайшвидше вибити окупантів з території України», — кандидат до штурмової бригади «Лють» Дмитро Казіміров

Дмитро, попри доволі юний вік, відчуває в собі достатньо сили, здорової злості та наснаги, щоб продовжити справу батька і разом з тисячами інших захисників поставити переможну крапку у цій війні.

13:53 07.03.2023

Внутрішньо переміщені діти отримали ортопедичні наплічники від благодійників

Сьогодні міський голова Ігор Петрук вручив 15 з 30 отриманих ортопедичних наплічників, з канцтоварами на суму 1200 грн. в кожному, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених категорій та побажав їм успіхів у навчанні.

11:44 07.03.2023