Ігор Клименко: МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

14:06 06.02.2023

Національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»: чекаємо вмотивованих українців для боротьби з російськими окупантами!

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українське військо під час майбутнього наступу. Відтак в Україні та, зокрема, на Прикарпатті сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

15:39 03.02.2023

Долучитися до бригад «Гвардія Наступу» можна у 7-ми ЦНАПах Прикарпаття

В Україні розпочалася національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

15:35 03.02.2023

Проект «MRIYA» - синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила нашої спільноти — це наші підписники та громадяни України завдяки Вам, ми успішно блокуємо та протидіємо російській агресії в Інтернеті.

15:33 03.02.2023

Майбутнє України - у наших руках

Щодня, щохвилини захисники, волонтери та громадяни продовжують виборювати крок за кроком перемогу нашої держави та героїчно чинити опір російським окупантам. Україна змінює ставлення до себе і дивує світ, впевнено крокує до світлого майбутнього країни, на яке ми усі беззаперечно заслуговуємо.

10:41 03.02.2023

Як дізнаватися новини у разі відсутності світла на Івано-Франківщині

Для забезпечення доступу громадян України до життєво важливої інформації в умовах відсутності електроживлення, налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо. Перелік радіочастот в кожному регіоні доступний за посиланням https://cutt.ly/02KMCPE.

13:48 02.02.2023

Дякуємо донорам!

Донорство крові є важливою частиною сьогодення. Це добровільна, але дуже почесна справа, яка допомагає рятувати людські життя. Не даремно слово «донор» з латинської мови перекладається як «дарувати». Для людини віддати 450 мл крові не так і важко, а для того, хто знаходиться у складних обставинах – це збережене життя.

16:38 01.02.2023

Розколяда в селі Нижнів

29 січня в Народному домі с. Нижнів пройшла Розколяда, якою завершили цикл різдвяно-новорічних свят.

14:08 01.02.2023

Тлумацька громада передала автомобіль нашим захисникам

Триває дванадцятий місяць повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Проте українці згуртувались, вистояли і чинять запеклий опір московітським окупантам. Весь цивілізований світ об’єднався навколо нас і постійно надає необхідну допомогу.

10:08 01.02.2023