Відкриття Ресурсної кімнати в Палагицькій гімназії

20 грудня на базі Палагицької гімназії відкрито Ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами. Дане приміщення було облаштовано за кошти бюджету Тлумацької міської ради для навчання дітей з ООП даного навчального закладу.

14:32 20.12.2022

Проведено громадське обговорення

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.11.2022 р. №358-р «Про заходи щодо підготовки та проведення громадських обговорень з перейменування Тлумацького міського парку та вул. Зелена в м. Тлумач», 18 грудня в конференц-залі Тлумацького народного дому відбулось громадське обговорення щодо перейменування Тлумацького міського парку та вулиці Зелена в м. Тлумачі на території Тлумацької міської ради, на які прибуло 12 жителів громади.

14:15 20.12.2022

Свято Миколая «Дива зимової ночі»

У неділю, 18 грудня напередодні Дня святого Миколая у Тлумацькому народному домі відбулося тематичне дитяче свято "Дива зимової ночі".

14:44 19.12.2022

Обласний конкурс Вертепів та Меланок

18 грудня в місті Івано-Франківському в Обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття пройшов конкурс обрядів різдвяно-новорічного циклу «Вертепів, Меланок, колядок та щедрівок». Тлумацьку міську територіальну громаду на конкурсі достойно представили зразковий аматорський фольклорний гурт «Веснянка» Народного дому с. Нижнів (кер. Галина Петрунько) та народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Буківнянські скарби» клубу с. Буківна (кер. Оксана Рибчин), які подарували глядачам справжній різдвяний настрій напередодні свят.

14:17 19.12.2022

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

15-17 грудня 2022 р., під патронатом Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, відбувся сьомий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті Захисника України Григорія Семанишина серед юнаків 2007-2009 та 2010-2013 р.н та молодших.

13:42 19.12.2022

Подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

15:10 16.12.2022