Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

15-17 грудня 2022 р., під патронатом Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, відбувся сьомий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті Захисника України Григорія Семанишина серед юнаків 2007-2009 та 2010-2013 р.н та молодших.

13:42 19.12.2022

Подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

15:10 16.12.2022

У Тлумацькій громаді обговорили питання встановлення дитячого майданчика

Сьогодні, 16 грудня, Тлумацький міський голова Ігор Петрук та його заступник Василь Гнатюк зустрілись з представниками фонду «Terre des hommes» - Надання допомоги дітям по всьому світу» на чолі з Антоном Білюком щодо встановлення у м.Тлумачі дитячого майданчика для дітей переселенців, які проживають на території громади.

14:29 16.12.2022

Літературне свято «Забілів снігами гай – іде Святий  Миколай»

Літературне свято «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай»

19 грудня ми відзначаємо день Святого Миколая. Свято готує нас до початку всього зимового циклу новорічно-різдвяних свят. Зима, ялинка, іграшки, подарунки під подушкою... Свято Миколая – одне з найулюбленіших серед дітей, тому напередодні, 15 грудня бібліотекарі влаштували літературне свято "Забілів снігами гай — іде Святий Миколай" для маленьких користувачів, учнів 4-В ліцею №1 (класний Керівник Салітра Р. С.).

13:30 16.12.2022

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

14:12 14.12.2022