Впевнені перемоги на турнірі з боксу

25 грудня 2022 р. в селі Торговиця Городенківської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області відбувся турнір на призи клубу "Бойові рукавички".

11:35 26.12.2022

Перше золото з боксу

23-25 грудня 2022 р. у місті Ужгород відбувся турнір з боксу на призи Святого Миколая серед вихованців ДЮСШ України 2007 р.н..

11:27 26.12.2022

До відома жителів району!

Управління з питань цивільного захисту ОДА інформує, що внаслідок забруднення води в р. Дністер у Львівській області 24.12.2022 р. виявлено забруднення нафтопродуктами р. Дністер в м. Галич. Лабораторні дослідження показали перевищення допустимих норм у 200 разів!

08:40 26.12.2022

Книжково-ілюстративна виставка – спогад «В його серці жила Україна», (присвячена 85-ій річниці з дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола)

Є люди, як зорі. Вони погаснуть, світло від них ще довго-довго блукає всесвітами наших душ, нагадуючи кожному, хто ми, що ми, чому ми, куди ми… Таким був В’ячеслав Чорновіл. Він жив усупереч багатьом істинам і таки став пророком у своїй Вітчизні. 24 грудня виповнилося б 85 років, Герою України, лідеру українського національно-визвольного руху, борцю за незалежність, лідеру Народного Руху України, журналісту, народному депутату Верховної Ради України В’ячеславу Максимовичу Чорноволу.

15:51 23.12.2022

Зустріч клубу дозвілля «Осіння мелодія»

До нас наближається одне з найбільших свят у році – народження Ісуса Христа. Кожного разу, на Різдво, наші серця сповнюються великою радістю, якимось особливим настроєм, передчуттям чогось бентежного, хвилюючого, таємничого.

13:15 23.12.2022

Проведено двадцять першу сесію міської ради

У четвер, 22 грудня, відбулося засідання чергової двадцять першої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

11:46 23.12.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 22 грудня, у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

11:16 23.12.2022