Дата: від до Скинути

Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів молодіжної ради при Тлумацькій міській раді

З метою формування нового складу молодіжної ради при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів. У її роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

11:47 05.01.2023

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук відвідала Тлумаччину

Сьогодні Тлумацьку міську територіальну громаду відвідала голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. Спільно з міським головою Ігорем Петруком вона ознайомилася з ходом ремонтних робіт в будинку пані Галини, в який влучила російська ракета.

17:14 04.01.2023

У Тлумачі попрощалися із загиблим захисником – Михайлом Волошиним

Сьогодні тлумачани зібралися в центрі міста та вийшли на вулиці Тлумача, щоб попрощатися із загиблим воїном Михайлом Волошиним з села Ісаків. Він загинув у боротьбі з російським агресором, який посягає на волю та незалежність України, на існування українців як народу.

13:16 04.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

На Тлумаччину сьогодні, 4 січня, привезуть тіло загиблого воїна – Михайла Волошина з села Ісаків.

08:45 04.01.2023

Аматори народного мистецтва – переможці конкурсів різдвяно-новорічного циклу

Наприкінці грудня в місті Івано-Франківськ в Обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулися обласні конкурси різдвяно-новорічної атрибутики (дідухів, павуків) та обрядів різдвяно-новорічного циклу (Вертепів, Меланок, колядок та щедрівок).

14:51 03.01.2023

Проведено громадські слухання

2 січня  відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території земельної ділянки площею 2.0га. для будівництва та обслуговування мультимодального  терміналу за межами населеного пункту с. Палагичі» на території Тлумацької міської ради, на які прибуло 18 жителів громади.

09:36 03.01.2023

Сьогодні 114-та річниця від дня народження лідера ОУН Степана Бандери

1909, 1 січня у селі Старий Угринів (тепер Калуського району Івано-Франківської області) в родині греко-католицького священика народився лідер Організації Українських націоналістів Степан Бандера.

11:36 01.01.2023