Головне управління Держспоживсужби в області інформує

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

08:37:07 12.10.2023

Протягом 2023 року на Івано-Франківщині скасовано карантинний режим на загальній площі 1764,06 га

Одним з основних завдань управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  є проведення обстежень території області на виявлення регульованих шкідливих організмів.

15:20:59 09.10.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення небезпечних соусів з Нідерландів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 25.09.2023 р. № 2023.6455-fup12 стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands), що надійшли до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА», проспект Повітрофлотський 66, м.Київ, 03151).

15:19:15 09.10.2023

Щодо випадку африканської чуми свиней в Київський області

Відповідно до інформації (Про виділення ДНК вірусу африканської чуми свиней) Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в особистому селянському господарстві Української міської територіальної громади Обухівського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (труп свині в'єтнамської породи).

14:06:38 20.09.2023

На Прикарпатті завершено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

14 вересня 2023 року в Івано-Франківській області завершено проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу, яка тривала 3 дні.

09:25:15 19.09.2023

УВАГА!!! Проводиться пероральна вакцинація: на території області розпочалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Прикарпаття відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік 12 вересня 2023 року розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

14:08:56 13.09.2023

Здорове насіння – запорука здорових рослини

Одним із основних чинників, що забезпечують одержання високих і стабільних урожаїв сільськогосподарських культур є якість насіння. Через насіннєвий матеріал можуть поширюватися збудники хвороб, які призводять як до погіршення самого насіння, так і до зниження продуктивності рослин.

09:22:39 11.09.2023