Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Знай свої права: маркування молока і молочних продуктів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів, що статтею 6 Закону України «Про молоко та молочні продукти» заборонено використовувати жири та білки немолочного походження, будь-які стабілізатори і консерванти у виробництві традиційних молочних продуктів (масло, сир, сметана, ряжанка, кефір, сир кисломолочний).

16:21:36 30.11.2023

Уряд впорядкував та цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки, мобільних телефонів та інших технічно складних побутових товарів

Про це йдеться у постанові «Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів», яку ухвалили на засіданні Кабміну 28 листопада 2023 року.

16:20:57 30.11.2023

На Надвірнянщині локалізують випадок сказу

На території Пасічнянської сільської громади Надвірнянського району Івано-Франківської області встановлено сказ кота. Дослідження проведено в Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби (звіт про результати дослідження патматеріалу від 27.11.2023 р. № 001952 п.м./23).

16:13:56 29.11.2023

Випадки африканської чуми свиней зафіксовано в Кіровоградській та Миколаївській областях

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в одному з особистих селянських господарств Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області зареєстровано випадок африканської чуми свиней від двох трупів свійських свиней (віком 4 місяці та 1,5 року), що підтверджено звітами про результати  дослідження патологічного матеріалу від 24.11.2023 № 3517, № 3518 Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

15:14:39 28.11.2023

Що потрібно знати суб′єктам господарської діяльності при продажі та купівлі сільськогосподарських тварин

Суб′єкти господарювання, які планують продаж та/або купівлю сільськогосподарський тварин для подальшого їх утримання (вирощування), з метою недопущення занесення інфекційних хвороб тварин у власне господарство на розповсюдження територією області, повинні дотримуватись певних  вимог передбачених Методичними рекомендаціями щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення.

15:13:21 28.11.2023

Завершується Всесвітній тиждень обізнаності про протимікробну резистентність – розповідаємо корисну інформацію для виробників і дистриб’юторів протимікробних засобів

Продовжуємо розповідати про проблеми стійкості до протимікробних препаратів у Всесвітній тиждень обізнаності про протимікробну резистентність.

15:03:26 24.11.2023

Всесвітній тиждень обізнаності про протимікробну резистентність – розповідаємо корисну інформацію для приватних ветеринарів

16:33:49 22.11.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 20.11.2023 р. №2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

16:32:29 22.11.2023