Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Відбулись зміни в законодавстві, які поширюються на діяльність учасників ринку мийних засобів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує виробників, імпортерів та розповсюджувачів мийних засобів, про те, що Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 19.08.2023 р. № 872 «Про внесення зміни до пункту 20 Технічного регламенту мийних засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 р.  № 717 (далі – Технічний регламент).

16:07:05 07.09.2023

Що необхідно врахувати під час вибору канцелярського приладдя для школярів

З початком навчального року у батьків та школярів залишається  актуальним питання вибору шкільного приладдя, канцелярських товарів, книжок та підручників для школярів, необхідних предметів та речей для проведення навчального процесу.

10:40:58 07.09.2023

Зміни в антитютюновому законодавстві: перша перевірка магазину в Івано-Франківській області

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели першу перевірку щодо продажу та реклами ароматизованих сигарет і рідин до електронних пристроїв для куріння.

10:38:59 07.09.2023

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських культур в осінній період 2023 року

Фітосанітарний стан озимих культур восени поточного року залежить від багатьох умов, а саме: від якості насіння, попередника, умов протруєння та підживлення, а також від погодних умов. З метою недопущення пошкоджень посівів восени, слід постійно здійснювати моніторинг за посівами. Постійні  обстеження і своєчасний захист озимих попередять ускладнення фітосанітарного стану та сприятимуть успішній перезимівлі рослин.

15:22:31 05.09.2023

УВАГА! На території області буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік протягом другої декади вересня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

08:46:34 04.09.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

15:28:03 01.09.2023

Про підготовку закладів освіти області до нового 2023-2024 навчального року

Спеціалістами управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області у складі комісій при відділах освіти територіальних громад протягом серпня 2023 року здійснено моніторингові обстеження щодо готовності закладів освіти області до нового навчального року.

14:12:51 30.08.2023

Оновлено перелік лікарських засобів та медвиробів, вартість яких відшкодовує держава

Наказом МОЗ України від 21.08.2023 р. № 1495 затверджено Перелік лікарських засобів і Перелік медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 10 серпня 2023 р. Вони набувають чинності з 31 серпня 2023 р.

14:10:02 30.08.2023

Відновлено заходи ринкового нагляду щодо побутових ламп неспрямованого випромінення

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303 і від 3 травня 2022 р. № 550» від 11 серпня 2023 р. № 852

15:19:28 29.08.2023

Сортооновлення та сортозаміна – запорука зростання врожайності

Перед початком осінньої посівної  кампанії спеціалісти відділу контролю в сфері насінництва, розсадництва та якості зерна Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошують суб’єктам господарювання всіх форм власності щодо питання сортозаміни та сортооновлення.

15:18:08 29.08.2023