Івано-Франківський РВ ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України"

ПРОФІЛАКТИКА МАЛЯРІЇ

За даними ВООЗ епідемічна ситуація з малярії в світі з кожним роком ускладнюється.

17:14:15 27.07.2022

ХОЛЕРА

В наш скрутний час, в умовах війни, з переміщенням людей,  побутовими умовами проживання,  високою температурою повітря викликає занепокоєння виникнення особливо небезпечного інфекційного захворювання – холера.

17:03:57 14.07.2022

Робота в спеку

За прогнозами синоптиків, влітку 2022 року в Україні очікується аномально тепла погода та дефіцит опадів, особливо в західних областях. В Європі вже встановилася екстремальна спека, в окремих регіонах континенту спостерігається посуха.

10:19:45 28.06.2022

Основні причини та симптоми отруєння грибами

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

14:45:50 27.06.2022

Борщівник — небезпечна рослина!

В період настання літнього відпочинку  хотілося б звернути увагу на небезпеку, яку несе в собі така отруйна рослина як борщівник.  Росте борщiвник обабiч рiчок, дорiг, лiсiв та полiв, поступово перебираючись i на поля та дачнi дiлянки. Рослина не має природних ворогів, тому напрочуд швидко освоює вільні території.

10:43:01 22.06.2022

СКАЗ - НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА

І знову  сказ. В червні 2022 року зареєстровано випадок сказу у тварини (домашньої собаки) в с. Озеряни Олешанської ТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

15:26:56 20.06.2022

Проведення медичних оглядів

Івано-Франківський районний відділ ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров′я  України” доводить до Вашого відома, що проведення медичних оглядів (в т.ч. і періодичних) під час карантину відновлено, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 № 954 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 і від 29.06.2021 № 677” підпункт 4 пункту 24 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, який тимчасово дозволяв залучення до роботи працівників без проходження   попередніх  та періодичних медичних оглядів,  виключено.

16:19:16 09.06.2022

Ці небезпечні пестициди

Згідно даних фахівців Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), до 40%  урожаю  втрачається через шкідників та хвороби рослин. Щоб поле родило, про нього потрібно дбати: обробляти, удобрювати, захищати рослини від шкідників.

09:30:29 01.06.2022