Івано-Франківський РВ ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України"

Віспа мавп

На сьогоднішній день відомо вже про 92 підтверджені випадки захворювання на віспу мавп та 28 не підтверджених у 12 країнах.

14:48:56 23.05.2022

Діарея мандрівників

За період від 24.02.2022 по 01.05.2022 на території Івано-Франківської, Тлумацької, Обертинської та Олешанської ОТГ зареєстровано 63 випадки гострих кишкових інфекцій, з них 28,57% припадає на ВПО (внутрішньопереміщених осіб), ось чому так важлива дана тема в структурі захворюваності на ГКІ.

11:27:10 12.05.2022

ВІЛ/СНІД – НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА

Однією з найнебезпечніших хвороб світу є епідемія ВІЛ/СНІДУ це пов’язано  з тим, що синдром імунодефіциту придбав масштаби  пандемії. На даний час понад 41млн. людей живуть, будучи інфіковані ВІЛ/СНІДОМ.

08:33:11 10.05.2022

Лайм бореліоз! Новий погляд на проблему

Ми всі з нетерпінням очікуєм потепління коли лагідне сонячне проміння окутає нас, а все навколо зеленіє, квітне барвами та пахощами. Та є речі про які нам не варто забувати аби не втрапити в халепу. Так як нам діяти щоб захиститись? І що ж це за халепа?

08:29:27 10.05.2022

Профілактика поширення інфекцій

На виконання наказу МОЗ України від 06.04.2022р. №584 фахівцями Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено моніторинг у 11-ти навчальних закладах Івано-Франківської, Тлумацької, Олешанської ТГ, де створено місця тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації.

13:44:33 06.05.2022