Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

7 грудня у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

09:31 08.12.2022

Захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Відповідно до законів України «Про запобігання та протидію домашнього насильства», «Про охорону дитинства», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства стосовно протидії насильству в сім'ї» в Тлумацькій громаді проводяться відповідні заходи.

14:19 07.12.2022

Колектив працівників Тлумацької міської ради висловлює глибоке співчуття старості Пужниківського старостинського округу Кушніру Михайлу Васильовичу з приводу смерті батька

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

09:23 06.12.2022

Допомога людям з інвалідністю

Щороку на початку грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю – людей, які мають особисті потреби, деякі обмежені можливості  та колосальну жагу до життя і праці. У цей день є можливість проаналізувати, що вже зроблено на підтримку таких людей, і що ще треба зробити, щоб ніхто з них не почувався забутим та полишеним наодинці зі своїми проблемами.

08:42 06.12.2022