Увага! Оперативна інформація про вимкнення.

Сьогодні, 17 листопада, в області вимкнення проводитиметься за таким графіком: за одною адресою електроенергія вимикамиметься на 4 години, потім вмикатиметься на 2 години.

13:24 17.11.2022

У Петрилові провели в останню путь загиблого воїна Олексія Кочубея

15 листопада жителі Петрилівського старостинського округу та Тлумацької громади попрощатися із загиблим воїном Олексієм Кочубеєм, який загинув 7 листопада 2022 р., захищаючи Україну від російських окупантів та перебуваючи у зоні виконання бойових завдань на передовій в Покровському районі.

09:10 16.11.2022

Українці з Республіки Польща придбали та передали автомобіль для потреб ЗСУ

Громадяни нашої держави, які зараз живуть та працюють на фірмі Adriana Jadera «ADIK» в сусідній Республіці Польща, придбали та через Тлумацьку міську раду передали автомобіль Opel Frontera для потреб Збройних Сил України.

14:27 15.11.2022

Міський голова Ігор Петрук зустрівся з віце-чемпіонкою Європи зі змішаних єдиноборств (ММА) Мартою Паньків

У понеділок, 14 листопада, міський голова Ігор Петрук зустрівся та поспілкувався з уродженкою м. Тлумача, багаторазовою чемпіонкою України з вільної боротьби та Італійської Республіки зі змішаних єдиноборств (ММА),  віце-чемпіонкою Європи Мартою Паньків.

08:41 15.11.2022