9 листопада - День української писемності та мови

Мова − це найважливіший засіб спілкування, пізнання та один із ключових факторів Незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, щосаме з преподобного Нестора Літописця і починається писемна українська мова.

14:51 09.11.2022

Проведено двадцяту позачергову сесію міської ради

У приміщенні адмінбудівлі відбулося засідання двадцятої позачергової сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

11:12 09.11.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 09 листопада, у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

09:50 09.11.2022

Зустріч з письменницею Світланою Талан

07 листопада у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради відбулася зустріч сучасної Золотої письменниці України Світлани Талан із поціновувачами власної творчості.

08:54 08.11.2022

Поради від Мінрегіону: що робити, якщо зникло опалення

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років.

11:37 07.11.2022

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

15:03 04.11.2022

Літературна  вікторина «Майстер слова-Богдан Лепкий»

Літературна вікторина «Майстер слова-Богдан Лепкий»

У бібліотеці для дітей проведено літературну вікторину «Майстер слова- Богдан Лепкий» до 150- річчя  від дня народження видатного українського письменника, літературознавця, художника, видавця і педагога.

14:52 04.11.2022