Книжкова виставка до Дня Української Державності «Україна: віхи історії»

У Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради діє книжкова виставка до Дня Української Державності  «Україна: віхи історії». Це свято відзначаємо вперше 28 липня, що співпадає з днем Хрещення Київської Русі та вшануванням Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності.

09:35 28.07.2022

Зустріч «Ефективні відповіді на виклики війни: від стійкої громади до стійкої країни»

27 липня працівники структурних підрозділів Тлумацької міської ради, закладів освіти та внутрішньо переміщених осіб  взяли участь у фасилітованій зустрічі «Ефективні відповіді на виклики війни: від стійкої громади до стійкої країни», яку організували представники Громадської організації «Український кризовий медіа центр».

16:56 27.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

До відома внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Тлумацькій територіальній громаді!

10:24 27.07.2022

В м. Івано-Франківську попрощалися з Володимиром Клідом

Сьогодні, 26 липня, у Будинку смутку в м. Івано-Франківськ попрощалися з Володимиром Клідом, родом з Олешева Тлумацької міської територіальної громади, та Ігорем Пилипко, які загинули на території Запорізької області.

15:55 26.07.2022

Штормове попередження!

По області та місту в другій половині дня 26 липня із збереженням протягом доби 27 липня очікується гроза, град, пориви західного вітру 15-20 м/сек. (1 рівень небезпечності, жовтий).

14:43 26.07.2022