На Тлумацькому міському озері відбулися благодійні змагання

У неділю, 24 липня, на Тлумацькому міському озері відбулись  любительські благодійні змагання по класичному фідеру для підтримки Збройних Сил України, організовані клубом РибалкаIF.UA та Тлумацькою міською радою.

13:12 25.07.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Олешів Володимир Клід

Сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській війні, під час виконання військового обов'язку, загинув наш земляк з села Олешів Клід Володимир Ярославович. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

14:21 23.07.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 21 липня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:57 21.07.2022

Бібліоняня в дії

Бібліотечна послуга "Бібліоняня" набирає все більшої популярності у нашій громаді. З кожним днем до нас приходять все нові і нові діти, як з нашої громади, так і з внутрішньо переміщених.

14:24 21.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ

20.07.2022р. з 01-00 год.  до 17-00 год. в м. Тлумач, села Локітка,  Попелів, Вікняни, Загір’я, Нижнів буде припинено водопостачання в зв‘язку із ремонтом водопроводу! Вибачте за незручності!

08:43 20.07.2022

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки

Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ Спільно — це  додаткова підтримка багатодітних українських сімей, які постраждали від війни. На першому етапі допомогу отримають понад 50 тис. сімей з дітьми.

15:55 19.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

15:28 19.07.2022