Влаштовано одинокого жителя, який опинився у складних життєвих обставинах

Працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» було влаштовано особу з інвалідністю I-ої групи, одинокого жителя м. Тлумача, Кузьо Стефана Івановича, 1959 р. н., який опинився у складних життєвих обставинах, у паліативному відділенні КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» (завідувач відділення – Вікторія Гуменюк).

15:47 08.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

У п’ятницю, 05 серпня, у Тлумач привезуть тіло загиблого воїна, тлумачанина – Романа Круховського.

18:24 04.08.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув колишній міський голова Роман Круховський

Сумна звістка, в яку не хотілося вірити до самого кінця, сколихнула вчора Тлумаччину. У війні з російськими окупантами, захищаючи нашу свободу та незалежність України, загинув міський голова Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади у 2016-2020 рр. Круховський Роман Петрович.

09:29 03.08.2022

Триває видача продуктових наборів всім потребуючим

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради (директор С. Маринчук) продовжує забезпечувати продуктовими наборами осіб, які опинились у складних життєвих обставинах: людей з інвалідністю, сімей під супроводом, які звертаються за допомогою.

10:12 02.08.2022