Триває видача продуктових наборів всім потребуючим

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради (директор С. Маринчук) продовжує забезпечувати продуктовими наборами осіб, які опинились у складних життєвих обставинах: людей з інвалідністю, сімей під супроводом, які звертаються за допомогою.

10:12 02.08.2022

До Дня  Української Державності

До Дня Української Державності

«День Української державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру», – сказав президент в одному зі звернень.

15:36 01.08.2022

Допомога для внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду «Рокада»

У п’ятницю, 29 липня, за клопотанням Тлумацької міської ради, на території Тлумацького народного дому була організована видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду «Рокада», а саме: дитячих та дорослих підгузників, гігієнічних наборів для жінок.

17:11 29.07.2022

Гуманітарна допомога від організації People in Need

За клопотанням Тлумацької міської ради, організацією People in Need було передано гуманітарну допомогу для центрів масового перебування внутрішньо переміщених осіб Тлумацької громади, а саме:

16:15 29.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

На підтримку Збройних Сил України 31.07.2022р. в приміщенні НД с.Нижнів відбудеться благодійний дитячий концерт під назвою «Діти України за мир у світі!».

09:23 29.07.2022