Дата: від до Скинути

Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна» проводить у 2022 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

16:40 27.06.2022

Захід для внутрішньо переселених дітей Тлумацької громади

24 червня фахівці "Інклюзивно-ресурсного центру" Тлумацької міської ради зібрали на свіжому повітрі тлумацького озера внутрішньо переселених діток Тлумацької громади, які проживають в с.Палагичі, с.Гринівці та с.Надорожна, гуртожитку м.Тлумач, а також діток з особливими освітніми потреба, в тому числі ВПО.

15:58 24.06.2022

Обговорено питання створення добровільних пожежних команд

Сьогодні відбулась нарада міського голови Ігоря Петрука та начальника Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС Василя Мацалака щодо створення добровільних пожежних дружин (команд) на території громади.

11:22 24.06.2022

Зустріч керівництва Тлумацької міської ради з представниками громадської організації ДЕСПРО, швейцарської компанії  Skat Consulting Ltd. та швейцарської неурядової організації Helvetas

Зустріч керівництва Тлумацької міської ради з представниками громадської організації ДЕСПРО, швейцарської компанії Skat Consulting Ltd. та швейцарської неурядової організації Helvetas

У середу, 22 червня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулася зустріч з представниками громадської організації ДЕСПРО, швейцарської компанії  Skat Consulting Ltd. та швейцарської неурядової організації Helvetas у сфері розвитку зокрема з: Мануелем Хенселлером, Крістіаном Гемперлі, В’ячеславом Сороковським, Андрієм Кавуном, під час якої було обговорено питання допомоги нашій громаді, яка приймає внутрішньо переміщених осіб.

17:08 23.06.2022