Дата: від до Скинути

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Олеша Тарас Муртузов

Сумна звістка облетіла Тлумаччину про смерть нашого земляка Тараса Муртузова (с.Олеша). Він відстоював свободу власної держави та, на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни.

16:20 07.03.2022

Життя триває!

«Тривожні сирени лунають по всій Україні і також на Тлумаччині,  однак життя не припиняється», - йдеться у повідомлені медиків.

14:11 07.03.2022

Отримано допомогу з Французької Республіки та Республіки Польща

Сьогодні, 7 березня, у м. Тлумач з Французької Республіки та Республіки Польща (у тому числі із гміни міста Пачкув) прибули дві вантажівки гуманітарної допомоги, яка складається в основному із: продуктів харчування, медикаментів, одягу, дитячого харчування та іншого.

13:57 07.03.2022

Передано автомобіль швидкої допомоги

Сьогодні, 6 березня, передано автомобіль марки FORD TRANZIT – швидка допомога та гуманітарну допомогу (медикаменти, продукти харчування) для потреб медичного батальйону  «Госпітальєри» Української добровольчої армії, який надає допомогу пораненим на полі бою, евакуює поранених до госпіталів тощо.

16:49 06.03.2022

Як безпечно організувати харчування біженців та членів територіальної оборони

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  подає до уваги основні рекомендації щодо забезпечення санітарно-гігієнічного режиму на  харчоблоці для організації харчування біженців, тимчасово переміщених осіб та членів територіальної оборони.

16:28 06.03.2022

В Тлумацьку громаду приїхала допомога з міста Праги

У суботу, 5 березня, у місто Тлумач з міста Праги від благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Злагода» прибула безоплатна гуманітарна допомога, яка складається в основному із: медикаментів, продуктів харчування, теплого одягу для дорослих та дітей.

16:56 05.03.2022

ВАЖЛИВО!!! В Тлумацькій міській раді працює Координаційний центр з розміщення внутрішньо переміщених осіб

Тлумацька міська рада інформує про те що в Тлумацькій міській раді працює Координаційний центр з розміщення внутрішньо переміщених осіб з місць де проходять бойові дії.

16:53 05.03.2022