Внутрішньо переміщені особи долучилися до наведення благоустрою у Тлумачі

В Україні до Великодня готуються заздалегідь і дуже ретельно, адже підготовка передбачає очищення душі, тіла, власної оселі та рідних міст і сіл. І цьому, на перешкоді, не стають навіть загарбницькі плани російських окупантів, адже наші захисники героїчно боронять землю від їхніх зазіхань.

14:28 08.04.2022

Штормове попередження!!!

Протягом доби 9 квітня очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, в Карпатах значний мокрий сніг.

14:27 08.04.2022

Відправлено допомогу на Харківщину

У четвер, 7 квітня, допомога, яка була зібрана жителями громади в населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн, а саме: продукти харчування були відправлені на Харківщину для соціально незахищених верств населення, які проживають близько до зони бойових дій, медикаменти, каремати, спальні мішки для потреб Збройних Сил України.

14:13 07.04.2022

Виїзд водіїв призовного віку за кордон: який порядок

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні, заборонено виїзд за межі країни чоловіків віком від 18 до 60 років. Виняток зроблено для деяких категорій громадян, а також водіїв, які здійснюють вантажоперевезення.

11:15 07.04.2022

На платформі продовольчої безпеки з'явилася можливість укладання угод та замовлення логістичних послуг

Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Тепер за допомогою платформи можна укласти угоди між покупцем та постачальником та замовити логістичні послуги. Нагадаємо, всього за 10 діб роботи платформи на ній зареєстровано понад 1500 учасників та понад 1000 позицій попиту та пропозицій.

15:13 05.04.2022