Про виплату пенсій на період введення воєнного стану

Повідомляємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2022 р. №162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану» у разі звернення одержувачів пенсій до органів Пенсійного фонду України особисто, за допомогою засобів телекомунікаційного зв‘язку чи в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, що тимчасової зміни їх фактичного місця проживання виплата пенсій здійснюється шляхом переказу коштів одержувачу без відкриття рахунка у банку.

14:52 01.03.2022

У Тлумацькій громаді зібрана допомога для Збройних Cил України

Допомогу було зібрано жителями громади спочатку у населених пунктах старостинських округів, а потім завезено до Тлумацької міської ради. Продукти харчування, одяг, засоби гігієни, які зібрали за короткий час жителі громади будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України, територіальної оборони.

14:48 01.03.2022

Важливе повідомлення

Усіх, хто має можливість надати тимчасовий прихисток громадянам (в першу чергу жінкам та дітям), які покинули свої домівки через бойові дії, прошу відгукнутися!

16:36 28.02.2022