Спалювання сухої трави – ЗАБОРОНЕНО!

Спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості військовими та силами територіальної оборони – інформують в ДСНС України.

12:11 13.03.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Озеряни Андрій Хромей

Сумна звістка облетіла Тлумаччину про смерть нашого земляка Андрія Хромея (с.Озеряни). Він відстоював свободу власної держави та, на жаль, не повернувся живим з поля бою російсько-української війни.

09:56 12.03.2022

Передано чергову гуманітарну допомогу військовим медикам

У п’ятницю, 11 березня, передано  чергову гуманітарну допомогу (медикаменти, продукти харчування тривалого зберігання, тактичні рюкзаки, засоби особистої гігієни тощо) для потреб медичного батальйону «Госпітальєри» Української добровольчої армії, який надає допомогу пораненим на полі бою, евакуює поранених до госпіталів тощо.

14:56 11.03.2022

Тлумаччина отримала допомогу з Німеччини

Сьогодні до м. Тлумача прибув гуманітарний вантаж надісланий муніципалітетом Кірхлінтельн, який на днях організував переїзд наших дітей у безпечне місце подалі від цієї страшної війни.

14:52 11.03.2022

Федеративна Республіка Німеччини прийняла дітей з Тлумацької громади

У середу, 9 березня, з Тлумацької міської територіальної громади матері та діти, діти-сироти та діти позбавленні батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, разом із супровідниками, організованою групою були відправлені до Федеративної Республіки Німеччина (муніципалітет Кірхлінтельн, Нижня Саксонія). Всього з нашої громади до Західної Європи відбула 61 дитина.

14:49 11.03.2022

Увага!

Друзі, якщо раптом ви стали випадковими очевидцями артобстрілу чи авіаудару, переконливо просимо вас — не поширювати одразу інформацію в соціальних мережах!

08:58 11.03.2022

Другу машину швидкої допомоги передано військовим медикам

У четвер, 10 березня, медичний автомобіль швидкої допомоги  марки VOLKSWAGEN (переданий з м. Мисловіце Республіка Польща) повністю навантажений гуманітарною допомогою (медикаменти, продукти харчування, ліхтарики, каремати тощо) переданий для потреб медичного батальйону  «Госпітальєри» Української добровольчої армії, який надає допомогу пораненим на полі бою, евакуює поранених до госпіталів тощо.

15:38 10.03.2022