У Тлумачі урочисто відкрили новий центр обслуговування споживачів газу

21 грудня у м. Тлумачі відкрився новий центр обслуговування споживачів газу «104.ua Клієнтський простір». Це вже одинадцятий клієнтський простір в Івано-Франківській області з комфортними умовами для обслуговування споживачів газу. У відкритті взяв участь міський голова Ігор Петрук.

18:49 22.12.2021

Виставка «А свята вже на порозі»

В Тлумацькому народному домі напередодні свят проходила виставка атрибутів новорічно-різдвяного циклу "А свята вже на порозі", організована за участі клубних працівників Тлумацької громади. На ній були представлені різдвяні дідухи, павуки, вінки та інша святкова атрибутика.

16:26 22.12.2021

Міський голова привітав енергетиків з професійним святом

У середу, 22 грудня, міський голова Ігор Петрук завітав у гості до енергетиків Тлумачччини та спільно з директором філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Східна» Миколою Гуньком привітав їх з професійним святом – Днем енергетика.

11:35 22.12.2021

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У середу, 22 грудня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

11:03 22.12.2021

Проведено засідання постійних комісій

21-22 грудня відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової тринадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 23 грудня ц.р.. У їх роботі взяли участь міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

10:57 22.12.2021

А свята вже на порозі

Наприкінці кожного року всіх нас охоплює душевне  піднесення  і передчуття радісних змін. Ніби перериваючи сірі, похмурі будні, у наше життя бурхливим  вихором вриваються новорічні та  різдвяні свята, несучи з собою оптимістичний настрій та надію у краще майбутнє.

16:31 20.12.2021

Постійна комісія міської ради розглянула майнові питання

У понеділок, 20 грудня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та благоустрою (голова комісії – Петро Олексишин). У її роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

13:46 20.12.2021