Юні легкоатлетки з медалями

Тлумацька команда з легкої атлетики (дівчата та хлопці) взяла участь у  відкритій першості з легкої атлетики до Дня Святого Миколая 16 грудня 2021 року в м. Івано-Франківську в легкоатлетичному манежі коледжу фізичного виховання.

13:26 17.12.2021

Солодкі подарунки до дня Святого Миколая

Напередодні дня Святого Миколая солодкі подарунки з побажаннями здоров’я, радісних, щасливих подій, від міського голови Тлумацької міської ради та колективу КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради, отримали дітки із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітки, батьки яких є учасниками бойових дій в АТО.

11:47 17.12.2021

В передчутті новорічного дива

Грудень – це коли всі починають трішки вірити в казку... Сніжинки, мандаринки, солодощі, подарунки, гірлянди... Ми з нетерпінням очікуємо Дня святого Миколая, Нового року та різдвяних свят! Головною прикрасою цих свят є новорічна ялинка. Останнім часом прикрашають ялинку виробами, зробленими своїми руками, адже це креативно, стильно та оригінально.

11:33 16.12.2021

Нагородження переможців конкурсу «Суддя очима дітей»

15 грудня в день щорічного професійного свята – Дня працівників суду в приміщенні Тлумацького районного суду Івано-Франківської області відбулося нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Суддя очима дітей».

15:24 15.12.2021