Благодійна акція до дня Святого Миколая

Вже стало доброю традицією, що дітки з особливими освітніми потребами, яких обслуговує КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Тлумацької міської ради, отримують подарунки від Святого Миколая. Цього року листи 42 діток надіслані до Чудотворця. Така благодійна акція організовується завдяки Мальтійській службі допомоги Івано-Франківська.

13:36 20.12.2021

Відділення вільної боротьби Тлумацької ДЮСШ знову з медалями

В місті Івано-Франківську 17-19 грудня, під патронатом міського голови Р. Марцінківа, відбувся VI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті Захисника України Григорія Семанишина, серед юнаків 2007-09 і 2010-13 р. н. та молодших.

11:25 20.12.2021

Відбулись засідання постійних комісій

Минулого тижня відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової тринадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 23 грудня ц.р.. У їх роботі взяли участь міський голова Ігор Петрук, секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

09:19 20.12.2021

Театралізоване дійство «Дива зимової ночі»

17 грудня у приміщенні Народного Дому, комунальним закладом «Центр культури та дозвілля» спільно із службою у справах дітей Тлумацької міської ради (начальник О.Біліщак) було проведено театралізоване дійство «Дива зимової ночі» до Дня св. Миколая для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

14:41 17.12.2021

Подарунки для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

День Святого Миколая, який в Україні відзначають у ніч з 18 на 19 грудня, – улюблене свято не тільки дітей, а й дорослих. У цей день прийнято не тільки дарувати подарунки, а й вітати один одного теплими словами.

14:17 17.12.2021

Юні легкоатлетки з медалями

Тлумацька команда з легкої атлетики (дівчата та хлопці) взяла участь у  відкритій першості з легкої атлетики до Дня Святого Миколая 16 грудня 2021 року в м. Івано-Франківську в легкоатлетичному манежі коледжу фізичного виховання.

13:26 17.12.2021