Урок знань «З Україною у серці»

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок - це  початок нового навчального року, новий етап на шляху до знань,  адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

08:38 02.09.2021

У Тлумацькій громаді відкрито STEM-центр прикладної освіти для молоді

Сьогодні, в День знань, 1 вересня, відбулась визначна подія в галузі освіти Тлумацької громади. В м. Тлумачі у приміщенні Тлумацького ліцею №2 міським головою Ігорем Петруком і автором та керівником проекту Василем Гузієм було відкрито STEM Центр прикладної освіти для молоді.

15:30 01.09.2021

У навчальних закладах Тлумацької міської громади пролунав перший дзвоник

У прекрасну благодатну пору, коли осінь своїм пензлем розмальовує у різнобарвне полотно навколишню природу, приходить до нас свято першого дзвоника. День знань – це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму, а також для вчителів, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави.

14:59 01.09.2021

Відбулась щотижнева нарада голови

У понеділок, 30 серпня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

13:09 30.08.2021