Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 12 серпня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський  та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

09:39 12.08.2021

Продовжується вакцинація населення громади

У середу, 11 серпня, бригада медичних працівників КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» у складі сімейного лікаря Юлії Шевченко та медичної сестри Мирослави Проць здійснила виїзд в с. Петрилів Тлумацької територіальної громади та проводила вакцинацію жителів села від коронавірусу COVID-19.

17:21 11.08.2021

Літня літературно-тематична акція «Політичні портрети»  з нагоди 30-річчя Незалежності України

Літня літературно-тематична акція «Політичні портрети» з нагоди 30-річчя Незалежності України

Неможливо переоцінити важливість компетентних, глибоких та цікаво написаних біографій історичних постатей, що закладали підвалини нашої незалежності, у формуванні єдиної української нації.

15:50 10.08.2021

Відбулись засідання постійних комісій міської ради

У понеділок, 9 серпня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової десятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 12 серпня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:25 09.08.2021

9 СЕРПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГОЛЮБІВ

Щорічно 9 серпня у світі відзначають день книголюбів. Свято зародилось у США (Book Lovers Day) і майже одразу набуло чималої популярності, і в результаті набуло статусу всесвітнього.

10:50 09.08.2021

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури

У п’ятницю, 6 серпня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури  (голова комісії – Олег Присяжнюк), яка розглянула питання, що виносяться на порядок денний чергової десятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 12 серпня ц.р. У роботі комісії взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

14:49 06.08.2021