Відбулись засідання постійних комісій міської ради

У понеділок, 27 вересня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової одинадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 30 вересня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

13:37 27.09.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 27 вересня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:47 27.09.2021

Місце зустрічі - бібліотека

Часто кажуть, що осінь - це пора коли не тільки у природі, але й на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю,  простим теплим словом, цікавою книгою.

08:14 27.09.2021

Відбулись засідання постійних комісій міської ради

У п’ятницю, 24 вересня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової одинадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 30 вересня ц.р.. У їх роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:59 24.09.2021

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У четвер, 23 вересня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

16:00 23.09.2021

Обговорено питання наповнення міського бюджету

У середу, 22 вересня, під головуванням першого заступника міського голови Василя Гнатюка відбулося засідання комісії з питань наповнення міського бюджету та ефективного використання бюджетних коштів Тлумацької міської територіальної громади.

11:38 23.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020року № 1236 (зі змінами від 13 вересня 2021року № 954»), з метою запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,   ХІ обласний фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутські джерела» переноситься на невизначений термін до врегулювання епідеміологічної ситуації.

11:07 23.09.2021