Дата: від до Скинути

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

У неділю, 29 серпня, відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

00:01 29.08.2021

Відбулася презентація проектів-переможців Тлумацької міської ради в обласних конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за період 2018-2021 років

27.08.2021 року в конференц-залі Тлумацької міської ради відбулася презентація проектів-переможців Тлумацької міської ради в обласних конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за період 2018-2021 років.

15:47 27.08.2021

Проведено нараду з керівниками закладів освіти Тлумацької міської ради

27 серпня 2021 року відбулася нарада керівників закладів освіти Тлумацької міської ради. В роботі наради  взяли участь міський голова І.А.Петрук, директор КП ЦПМД  О.В.Мельник, начальник Тлумацького управління держпродспоживслужби  В.М.Яскілка. На нараді обговорювали наступні питання:

15:02 27.08.2021

Проведено молодіжно-спортивне шоу "Мистецтво вулиці"

За підтримки Тлумацької міської ради громадською організацією "Тлумацька Палітра" та Тлумацьким БДЮТ в рамках святкування 30-річчя Незалежності України проведено молодіжно - спортивне шоу "Мистецтво вулиці". Через негоду проведення свята довелось розбити на 2 частини.

13:27 27.08.2021

У Тлумацькій громаді організовано та вручено «Шкільний портфелик»

Перед початком навчального року кожен учень повинен відчувати себе комфортно та мати усе необхідне для успішного навчального старту. Традиційно у Тлумацькій громаді організовано та вручено «Шкільний портфелик» службою у справах дітей на передодні 1 Вересня 2021 року для 35 учнів 1-11 класів з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям вручено портфелики з усім необхідним шкільним приладдям.

09:50 26.08.2021

Виставка картин та зустріч із Заслуженим художником України Яремою Оленюком

24 серпня 2021 року в читальному залі Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради відбулась виставка картин та зустріч із Заслуженим художником України, членом Національної спілки художників України, краєзнавцем, педагогом Яремою Оленюком «Розкрилля творчого дару». Тлумачани і гості міста мали змогу переглянути полотна майстра.

15:02 25.08.2021

У Тлумачі відбувся турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця

Учора, 24 серпня, в рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України, у Тлумачі, пройшов традиційний турнір з футболу пам'яті Ярослава Кікця. Слід зазначити, що саме Ярослав Іванович стояв у зародженні спорту на теренах Тлумаччини коли Україна відновила свою Незалежність.

09:26 25.08.2021