«Свіча добра і вічної  любові»

«Свіча добра і вічної любові»

У неділю, 1 серпня, у с. Пужники відбулася година духовності «Свіча добра і вічної  любові», присвячена 1033-ій річниці Хрещення Русі.

08:28 02.08.2021

У Тлумачі працював Центр вакцинації населення

Сьогодні, 31 липня, у Тлумацькому народному домі перший день працював Центр вакцинації населення, в якому кожен бажаючий з Тлумацької, Обертинської та Олешанської громад міг прищепитися від страшної хвороби.

17:52 31.07.2021

Проведено нараду щодо інвентаризації водних об'єктів

У середу, 28 липня, під головуванням Тлумацького міського голови Ігоря Петрука та за участі секретаря міської ради Михайла Кудерського, начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Василя Безверхіва, начальника відділу організаційної роботи та документообігу Андрія Бойчука, інженера Дністровського басейнового управління водних ресурсів Володимира Габурака, старост старостинських округів та орендарів водних об’єктів відбулася нарада щодо використання водних об’єктів  на території міської територіальної громади.

17:27 28.07.2021

Проведено роз’яснювальну роботу щодо вакцинації від коронавірусу COVID-19

У вівторок, 27 липня, у Великому залі засідань адмінбудинку міської ради відбулася зустріч керівництва КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» з керівниками та працівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств Тлумацької міської ради.

14:10 27.07.2021

Триває підготовка до відзначення 30-ої річниці незалежності України

У понеділок, 26 липня, під головуванням міського голови Ігор Петрука відбулося засідання організаційного комітету з відзначення 30-ої річниці проголошення незалежності України та Дня Державного Прапора України на теренах Тлумацької громади.

15:35 26.07.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 26 липня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

15:31 26.07.2021

Історичне коріння – святий обов’язок кожного українця

Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Історія зберігає у своїй пам'яті події давно минулих днів. Це наша культурна спадщина. Завдяки їй ми знаємо, що в нашої країни існує минуле, що у нас є коріння, а наш народ має своїх героїв.

10:18 26.07.2021