Триває вакцинація населення громади

Цього тижня бригади медичних працівників КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» здійснювали виїзди в населені пункти Тлумацької територіальної громади та проводили вакцинацію всіх бажаючих від коронавірусу COVID-19.

15:59 05.08.2021

Триває підготовка до відзначення 30-ої річниці Незалежності України

У понеділок, 2 серпня, Тлумацький міський голова Ігор Петрук провів засідання організаційного комітету з питань відзначення у громаді Дня Державного Прапора України, 30-ої річниці Незалежності України та Дня міста Тлумача.

15:50 02.08.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 2 серпня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:48 02.08.2021

Літо – з улюбленими книгами!

Активізація читання дітей під час літніх канікул, організація їх змістовного дозвілля – це один з актуальних напрямів роботи бібліотек. Дитина через книгу пізнає світ, реалізує свої творчі потреби, естетичні та літературні уподобання.

11:14 02.08.2021

Представили нового виконуючого обов’язки  директора КНП «Тлумацька центральна міська лікарня»

Представили нового виконуючого обов’язки директора КНП «Тлумацька центральна міська лікарня»

Сьогодні, 2 серпня 2021 року, в залі засідань КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» відбулось представлення нового виконуючого обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради  Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

09:36 02.08.2021

На вихідних працював Центр вакцинації населення

31 липня – 1 серпня у Тлумацькому народному домі працював Центр вакцинації населення, в якому кожен бажаючий з Тлумацької, Обертинської та Олешанської громад міг прищепитися від страшної хвороби.

08:57 02.08.2021

«Свіча добра і вічної  любові»

«Свіча добра і вічної любові»

У неділю, 1 серпня, у с. Пужники відбулася година духовності «Свіча добра і вічної  любові», присвячена 1033-ій річниці Хрещення Русі.

08:28 02.08.2021

У Тлумачі працював Центр вакцинації населення

Сьогодні, 31 липня, у Тлумацькому народному домі перший день працював Центр вакцинації населення, в якому кожен бажаючий з Тлумацької, Обертинської та Олешанської громад міг прищепитися від страшної хвороби.

17:52 31.07.2021