Дата: від до Скинути

Івано-Франківщина знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень щодо надання мікрогрантів

За результатами шістнадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів Івано-Франківська область знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень, а за підсумками січня-вересня 2023 року наша область у п’ятірці лідерів за загальною кількістю отримувачів мікрогрантів.

14:23 09.10.2023

Про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

11:20 09.10.2023

Продовжуємо співпрацю з міжнародними партнерами задля розвитку громади

У рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Королівський ліцей Тлумацької міської ради отримав смарт дошку для покращення надання освітніх послуг, підтримки стійкості громад в умовах війни та сприяння інклюзивному, цифровому та сталому відновленню та лептоп для потреб громади.

17:44 07.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

9 жовтня (з 11:00 до 16:00) у м. Тлумач за адресою: вул. Макуха, 12 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на місяць на особу з розрахунком на 3 місяці!

13:54 06.10.2023

Відбувся велопробіг слідами Галицької трансверсальної залізниці на підтримку ЗСУ

У неділю, 01 жовтня, в День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, річниці створення УПА, Покрови Пресвятої Богородиці на Тлумаччині відбувся велопробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці Ostbahn, який організував голова ГО СПЦ "Каменяр" Дмитро Романишин. Одним із партнерів пробігу стала Тлумацька міська рада.

10:53 05.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо усіх бажаючих внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Тлумацької громади, відвідати тренінг від БФ «РОКАДА» на тему «Стресостійкість».

15:03 02.10.2023

Проведено тематичний захід

01  жовтня у подвір’ї  Тлумацького народного дому  відбувся тематичний захід з відзначення Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, річниці створення УПА, Дня захисників та захисниць України. На заході були присутні військові,   тлумачани та гості міста.

11:33 02.10.2023