Дата: від до Скинути

Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце рідної людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилась поруч.

14:21 19.09.2023

На Прикарпатті завершено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

14 вересня 2023 року в Івано-Франківській області завершено проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу, яка тривала 3 дні.

09:25 19.09.2023

День відкритих дверей у Тлумацькому будинку дитячої та юнацької творчості

15 вересня у Тлумацькому БЛЮТ пройшов день відкритих дверей «Родинний вікенд», на яке з подарунками завітали міський голова Ігор Петрук та начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник.

11:12 18.09.2023

Малюємо, граємо, кольори веселки вивчаємо

У бібліотеці для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» пройшов захід «Малюємо, граємо, кольори веселки вивчаємо» з учнями 4-Б  Тлумацького ліцею №1 (класний керівник Касінчук Н.Ю.), впродовж якого бібліотекарі розповіли про таке явище природи як  веселка.

14:16 15.09.2023

Міський голова привітав рятувальників з прийдешнім професійним святом

Напередодні професійного свята – Дня рятівника, яке в Україні відзначають 17 вересня, міський голова Ігор Петрук привітав особовий склад  5-ої державної пожежно-рятувальної частини (м.Тлумач) 1-ого ДПРЗ (м.Івано-Франківськ) ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

14:04 15.09.2023

Чергова допомога для внутрішньо переміщених осіб

13-14 вересня, за підтримки Тлумацької міської ради, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» була надана гуманітарна допомога (продукти харчування, засоби особистої гігієни) 50 сім’ям внутрішньо переміщених осіб з сіл Надорожна, Вікняни, Прибилів та Олешів.

10:06 15.09.2023

У Тлумачі на колінах зустріли загиблого захисника Івана Гудяка

Нині наші мужні воїни пліч-о-пліч відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини та право кожного українця на життя та свободу. У жорстокій війні, яку розв’язали російські окупанти, Україна втрачає своїх найкращих синів… Це біль всієї нації… Це страшна правда життя, яку не можна забути…

11:17 14.09.2023