Візит делегації Тлумацької міської територіальної громади в Республіку Польща

Впродовж 7-10 вересня делегація Тлумацької міської територіальної громади, очолювана міським головою Ігорем Петруком, перебувала в Республіці Польща, де провела зустрічі з представниками міст, з яким налагодилися тісні партнерські відносини.

15:18 12.09.2023

Благодійний концерт «Музика, яка нас об'єднує» у с. Нижнів

У неділю, 10 вересня, у селі Нижнів Тлумацької громади на площі біля адміністративного будинку старостинського округу відбувся благодійний концерт «Музика, яка нас об'єднує» для нижнівчан, гостей села та внутрішньо переміщених осіб, підготовлений педагогічним колективом та вихованцями Тлумацької дитячої музичної школи.

16:33 11.09.2023

Бібліотека – мудрий дім душі

Бібліотечні працівники продовжують знайомити старшокласників з новинками української літератури, які знаходяться у бібліотечному фонді, а також з проєктом Міністерства цифрової трансформації «Дія. Освіта», який поєднує можливості навчання, розваг і профорієнтації. Цей проєкт є більш масштабним етапом платформи "Дія. Цифрова освіта", яка запрацювала у 2020 році та спрямована на підвищення цифрової грамотності та навичок українців.

09:13 11.09.2023

Візит колективу та вихованців Тлумацької дитячої музичної школи до медичних установ громади

Відповідно до проєкту виграного ГО «НАШ КРЕАТИВ» за грантом наданим в рамках проєкту Карітас України #Caritas Ukraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF #OCHA Ukraine у п’ятницю, 8 вересня, у на території КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» та КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» відбувся благодійний концерт «З музикою у серці», підготовлений педагогічним колективом та вихованцями Тлумацької дитячої музичної школи.

16:08 09.09.2023

Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей

В рамках реалізації урядового проєкту єРобота з 10 квітня 2023 року діє нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу.

11:51 08.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Благодійний концерт «Музика яка нас об'єднує»

У неділю, 10 вересня, о 15:00 годині у селі Нижнів Тлумацької громади на площі біля адміністративного будинку старостинського округу відбудеться благодійний концерт «Музика яка нас об'єднує», підготовлений педагогічним колективом та вихованцями Тлумацької дитячої музичної школи.

17:00 07.09.2023