Дата: від до Скинути

Презентація книги Михайла Батога «На вістрі кулі» до Дня захисника та захисниць України

Напередодні Дня захисника і захисниць України - свята пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем боролися за право на незалежність рідної країни; день всіх героїв сучасності, які мужньо захищають українську землю, у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради було проведено презентацію книги «На вістрі кулі», яку написав поет, журналіст, член Національних спілок письменників та журналістів України Михайло Батіг.

10:21 02.10.2023

Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено жителя міста Тлумача Михайла Ковтуна

За особисту мужність та героїзм, стійкість і професіоналізм, виявлені під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони в умовах воєнного стану Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено жителя міста Тлумача Ковтуна Михайла Івановича.

10:12 02.10.2023

Івана Василенчука – жителя села Гостів нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України №318 від 06.06.2023 р. за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено військовослужбовця Збройних Сил України, жителя села Гостів, Василенчука Івана Антоновича.

09:09 02.10.2023

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

14:20 28.09.2023

Продовжуємо співпрацю з міжнародними партнерами задля розвитку громади

Відбулась зустріч першого заступника міського голови Василя Гнатюка з представниками Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», 26 вересня 2023 року, у рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», відділ  соціального захисту населення Тлумацької міської ради отримав техніку для облаштування трьох робочих місць: ноутбуки, багатофункціональні пристрої для друку та сканування, картриджі, Wi-Fi-роутери, зовнішні жорсткі диски, джерела безперебійного живлення, мережеві фільтри-подовжувачі, а також канцелярське приладдя.

10:14 28.09.2023