Дата: від до Скинути

Питання соціального захисту, освіти та регламенту на порядку денному засідання постійної комісії міської ради

Напередодні чергової двадцять восьмої сесії міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова комісії – Оксана Мельник), у роботі якої взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

13:47 30.08.2023

Установчі збори Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 29 серпня, відбулися установчі збори Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради – консультативно-дорадчого органу, створеного рішенням виконавчого комітету від 18.08.2023 р. №110.

17:10 29.08.2023

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Указом Президента України від 23.08.2019 року № 621/2019 встановлено День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

08:16 29.08.2023

Команда Тлумацької громади – бронзовий призер обласних комплексних спортивних змагань

26 серпня у с. Турка Коломийського району відбулися комплексні спортивні змагання Івано-Франківської області між командами міських територіальних громад, які змагалися у семи видах спорту: волейбол, футзал, гиря, шахи, шашки, настільний теніс, дартс.

13:09 28.08.2023

Майстер-клас для дітей «Іграшка-антистрес»

До Дня Незалежності України у дитячому просторі Народного дому фасилітатор БФ «Рокада» у Тлумацькій громаді Вікторія Пушка організувала майстер-клас для дітей із виготовлення іграшки-антистрес своїми руками.

09:15 28.08.2023