Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

13:17:32 31.01.2022

Держпродспоживслужба виявила електричне обладнання, що становить серйозний рівень загрози

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду в грудні 2021 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єкта господарювання за видом низьковольтне електричне обладнання, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний рівень загрози.

15:20:43 28.01.2022

ПІДСУМКИ-2021: Держпродспоживслужба Прикарпаття – реєстрація сільськогосподарської техніки

На Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби протягом 2021 року здійснили 2890 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки (а це трактори, комбайни, посівна, посадочна, комбінована техніка та машини для обробки грунту).

15:19:36 28.01.2022

Чи зобов’язаний покупець залишати особисті речі в камері схову у магазині?

Законодавством про захист прав споживачів не передбачено обов’язку покупців здавати свої речі в камери схову супермаркетів для реалізації права на здійснення покупок – роз’яснюють спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

17:06:07 27.01.2022

Держпродспоживслужба області посилює контроль дотримання карантинних обмежень

Минулої доби захворювання на  коронавірусну інфекцію в Україні  виявили у 32393 осіб, що є рекордною кількістю нових випадків зараження від початку пандемії, в  Івано-Франківській області зареєстровано 2862 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

17:05:55 27.01.2022

ПІДСУМКИ-2021: Держпродспоживслужба Прикарпаття – безпечність харчових продуктів та ветеринарна медицина

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2021 рік у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

14:03:24 26.01.2022

На Прикарпатті фахівці продовжують реєструвати сказ

В ході проведення заходів з ліквідації сказу відповідно до випадку, що мав місце  01.01.2022  р. в Коломийському районі Івано-Франківської області, здійснено діагностичний відстріл лисиць (4 голови) на території мисливських угідь смт.Отинія,  с.Товмачик, с.Іванівці, с.Мишин.

16:46:36 25.01.2022