Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Як правильно обрати новорічну ялинку

Новорічні свята вже не за горами, а це означає, що незабаром українці будуть вибирати один з головних елементів свята – ялинку. Згідно проведених опитувань, майже 80% українців мають намір поставити новорічну ялинку вдома: 40% живу і 38% – штучну.

15:39:31 15.12.2021

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

15:35:19 14.12.2021

У закладі дошкільної освіти «Ягідка» с. Микуличин Яремчанської міської ради калорійність обіду не відповідала вимогам

06 грудня 2021 року спеціалісти Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області під час планового заходу державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Ягідка» с.Микуличин Яремчанської міської ради відібрали для лабораторного дослідження готові страви, які входили в обід згідно меню-розкладу.

15:34:01 14.12.2021

Допомога захисникам України

Спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та районної державної лікарні ветеринарної медицини щорічно до дня Святого Миколая передають посильну матеріальну допомогу для  бійців ООС, які  оберігають мир і спокій   на сході України.

10:32:25 14.12.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

16:00:53 13.12.2021

УВАГА! На Луганщині в особистому селянському господарстві виявлено ГРИП ПТИЦІ!

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, на території с. Кабичівка (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області зареєстрований спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

11:30:07 13.12.2021

Купуємо безпечні дитячі іграшки

Напередодні зимових свят саме іграшки користуються підвищеним попитом. Настільні конструктори і головоломки, музичні інструменти та м`які іграшки, іграшкові меблі і самохідні автомобілі – це далеко не весь перелік того, що пропонують нам дитячі магазини. На що ж в першу  чергу  необхідно звернути увагу при придбанні іграшки?

17:01:59 09.12.2021

Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели у польській курятині

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне  повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 06.12.2021 р. № 2021.6641-fup2  стосовно виявлення Salmonella в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z.o.o. Warszawa) до України (отримувачі: ТОВ «М’ясний торговий дім» вул. Академіка Каблукова, 21 м Київ та ТОВ «Ред. Міт» Південне Шосе, 57  м. Запоріжжя).

17:00:18 09.12.2021

Африканська чума свиней на Херсонщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території Станіславської ОТГ, лісопосадка між населеними пунктами с. Станіслав та с. Широка Балка Херсонського (Білозерського) району Херсонської області, було зареєстровано випадок африканської чуми свиней, 4 голови,  віком 2-10 місяців.

16:58:05 09.12.2021

Реклама і діти

Реклама нас атакує з усіх боків. Варто зайти в Інтернет, увімкнути телевізор чи навіть просто вийти на вулицю…Але крім основної функції – інформувати, реклама здатна формувати та змінювати світогляд і поведінку людей, маніпулювати ними.

08:39:20 09.12.2021