Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Що необхідно знати покупцю при виборі новорічних прикрас

Новорічні та Різдвяні свята важко уявити собі без розкішної ялинки, красивих гірлянд на вікнах та стінах, сніжинок, торбинок для подарунків та інших атрибутів. Саме вони створюють святкову атмосферу, дарують відчуття казки. Красиві якісні новорічні іграшки служать протягом років, тому якщо ви вирішили оновити домашні запаси новинками, варто купляти вироби у перевірених продавців.

11:03:03 20.12.2021

Черговий спалах африканської чуми свиней в Чернівецькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в особистому підсобному господарстві с. Опришени Чернівецького району Чернівецької області  зареєстровано спалах африканської чуми свиней, при досліджені патологічного матеріалу від загиблих свійських свиней (2 голови); звіт про результати дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 14.12.2021 № 003340 п.м./21.

16:12:37 16.12.2021

В Снятинській та Коломийській громадах обговорили питання організації харчування в освітніх закладах

14-15 грудня 2021 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини проведено два семінари з питань організації харчування в закладах освіти та складання чотиритижневого  перспективного сезонного меню.

16:11:19 16.12.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завітали з солодкими подарунками до дітей Залучанського будинку-інтернату

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Спомин Святого Миколая – це час добра, щедрості та щирості. Головне – пам'ятати, що в День Миколи Чудотворця необхідно бути в доброму здоров'ї і гарному настрої, ні в якому разі не лаятися, а тільки радіти і дякувати святому за те, що відбувається у вашому житті.

15:39:55 15.12.2021

Як правильно обрати новорічну ялинку

Новорічні свята вже не за горами, а це означає, що незабаром українці будуть вибирати один з головних елементів свята – ялинку. Згідно проведених опитувань, майже 80% українців мають намір поставити новорічну ялинку вдома: 40% живу і 38% – штучну.

15:39:31 15.12.2021

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

15:35:19 14.12.2021

У закладі дошкільної освіти «Ягідка» с. Микуличин Яремчанської міської ради калорійність обіду не відповідала вимогам

06 грудня 2021 року спеціалісти Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області під час планового заходу державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Ягідка» с.Микуличин Яремчанської міської ради відібрали для лабораторного дослідження готові страви, які входили в обід згідно меню-розкладу.

15:34:01 14.12.2021

Допомога захисникам України

Спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та районної державної лікарні ветеринарної медицини щорічно до дня Святого Миколая передають посильну матеріальну допомогу для  бійців ООС, які  оберігають мир і спокій   на сході України.

10:32:25 14.12.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

16:00:53 13.12.2021

УВАГА! На Луганщині в особистому селянському господарстві виявлено ГРИП ПТИЦІ!

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, на території с. Кабичівка (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області зареєстрований спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

11:30:07 13.12.2021