Головне управління Держспоживсужби в області інформує

До уваги суб’єктів господарювання: розширено перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість

Кабінет Міністрів України  постановою від 30 грудня 2021 р.  № 1432 додав у перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість, батон та  соняшникову олію. Тепер компанії, котрі продають ці товари, мають заздалегідь декларувати подорожчання.

13:14:02 04.01.2022

Інформація щодо підготовки закладів освіти до харчування згідно нових норм та меню

З метою ефективного впровадження нових норм харчування у закладах освіти області, управління та відділи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в грудні 2021 року провели 81 тематичну зустріч, навчання та семінари для відповідальних осіб територіальних громад області стосовно змін у організації харчування дітей у закладах освіти.

10:13:45 31.12.2021

Держпродспоживслужба назвала пріоритети для відкриття нових експортних ринків

У 2021 році МЗС і Держпродспоживслужба відкрили або відновили доступ на іноземні ринки для 81 групи українських товарів у 21 країні світу. За кожним із таких рішень стоїть запит бізнесу та величезна робота багатьох спеціалістів, яка іноді може проводитися роками. Про це написала Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька у своїй колонці на сайті «Економічна правда».

15:33:11 30.12.2021

Експорт товарів до Ізраїлю збільшився на 14 відсотків

Двостороння торгівля з Ізраїлем зростає. За 10 місяців 2021 року експорт товарів з України до Ізраїлю збільшився 14%, а імпорт товарів зріс на 12%. На цьому наголосила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час розмови з Надзвичайним та Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським.

13:20:58 28.12.2021

Держпродспоживслужба Прикарпаття попередила обрахунок споживачів послуг з централізованого водопостачання на понад 1 млн. грн.

На виконання «Регіональної  інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад в Івано-Франківській області» працівники сектору контролю за регульованими цінами провели 20 нарад у форматі «круглих столів» за участі представників 57 територіальних громад області з питань дотримання законодавства щодо порядку формування та встановлення державних регульованих цін.

13:18:07 28.12.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

13:17:09 28.12.2021

«Готуємо смачно та корисно!» - на базі Калуського ВПУ № 7 проведено семінар-майстер-клас

22 грудня 2021 року на базі Калуського ВПУ № 7 управлінням освіти Калуської міської ради за участю спеціалістів Калуського міського та районного управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та викладачів професійно-теоретичної підготовки кухарів ВПУ №7 проведено семінар-майстер-клас з директорами та кухарами закладів загальної середньої освіти Калуської територіальної громади, а також підприємцями-організаторами харчування з питань розробки та впровадження  нового примірного чотиритижневого меню.

13:15:54 28.12.2021

З нового року змінюється харчування дітей в закладах освіти

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що з  01.01.2022 р. вступає в дію постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

14:43:43 24.12.2021